Společnost N.A.D. New Aluminum Design s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

Hliníkové a skleněné zábradlí pro rodinné, bytové a panelové domy, hliníkové brány a ploty, pergoly, stříšky, hliníkové a FE konstrukce, nerezové sitě, bezpečnostní a ochranné prvky.

Nerezová lana, nerezové sítě, nerezové komponenty pro výrobu zábradlí

 

Nerezová lana, nerezové sítě, nerezové komponenty pro architekturu – komponenty pro výrobu zábradlí, treláží, zelených fasády a další konstrukcí.
 

Plánujete stavbu domácího zábradlí, zvažujete ozelenění domu, stavíte venkovní pergolu nebo hledáte vhodný dekorační prvek do domácnosti, nabízíme Vám vysoce funkční materiál s dlouhou životností a důrazem na designovou stránku řešení.

Vaše speciální požadavky řešíme specifickým a logickým způsobem. Projdeme s Vámi celý projekt – od návrhu, dodávky až po instalaci a konečnou realizaci.

Společnost JAKOB, od které odebíráme sitě, má více než 400 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců ve svých pobočkách ve Švýcarsku, Německu, Francii. Jsme schopni zvládnout velké i malé projekty s neuvěřitelnou rychlostí a přesností.

Dodávané produkty speciálně navrhujeme tak, aby oslovily každého architekta při návrhu designu rodinného domu, ale i developery velkých obchodních či administrativních komplexů v různých oblastech.

 

 

 

 

 

hinikové plotyzabradlihliníkové zábradlíbytové domynerezové sítěfe konstrukce