Společnost N.A.D. New Aluminum Design s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

Hliníkové a skleněné zábradlí pro rodinné, bytové a panelové domy, hliníkové brány a ploty, pergoly, stříšky, hliníkové a FE konstrukce, nerezové sitě, bezpečnostní a ochranné prvky.

Zasklívání balkonů, lodžií, teras, zimních zahrad

 

Systém posuvného zasklení AluNAD slide glass pro zasklívání lodžií a balkonů, je pro svou prověřenou kvalitu zpracování nejpoužívanějším rámovým systémem při zateplování balkónů a lodžií panelových, cihlových i rodinných domů. Kvalitně řešena prosklená plocha slouží nejen proti pronikání chladu, hluku a exhalací, ale přirozeně zlepšuje energetickou bilanci obydlí díky využívání slunečního záření.


Systém AluNAD slide glass pro zasklívání lodžií a balkonů

Zasklení tvoří posuvná křídla, která se skládají z hliníkového rámu a skleněné výplně.
Konstrukce posuvného rámového systému AluNAD glass slide je tvořena pevnými dutými hliníkovými profily ve standardní povrchové úpravě bílý komaxit nebo stříbrný elox. Na přání zákazníka lze dodat jakoukoliv barvu stupnice RAL.
Jednotlivé díly (křídla) se posouvají mezi horní a dolní kolejnicí k boční stěně, kde se za sebe hladce zasouvají bez nároku na vnitřní prostor balkónu či lodžie. Nehlučný posun křídel zajišťují bezúdržbová nerezová ložiska s plastovou bandáží.
Odvod dešťové vody se děje pomocí drenážních otvorů ve spodní kolejnici.
Odolnost proti větru a zároveň optimální cirkulaci vzduchu, při minimálních ztrátách tepelné energie, zajišťuje speciální mohérové kartáčové těsnění.
Při úplném uzavření systému do sebe zapadnou zámky vertikálních profilů a zafixují křídla do správné polohy, čímž zvýší odolnost proti nárazům větru a zajistí perfektní odhlučnění prostoru.
Výhodou je také možnost zajištění systému proti vysazení křídel nebo otevření zvenčí. Systém lze osadit jednostrannými či oboustranným zámkem.

Posuvný hliníkový systém AluNAD slide glass vás překvapí svojí jednoduchostí ovládání a kvalitou řešení každého detailu.

Jako výplň lze použít skla jednoduchá o síle 4-6 mm, skla vrstvená bezpečnostní Connex, bezpečnostní tvrzená skla 4 - 6mm, izolační dvojskla, kouřová a ornamentní skla, zrcadla. Na míru děrované plechy či fundermaxdesky. Nebo samozřejmě lze výplně libovolně kombinovat.

Maximální délka posuvného zasklení: 12 m
Maximální výška posuvného zasklení: 2,3 m
Hmotnost systému: 14 kg/m2, při použití skla o síle 4mm
Životnost systému: minimálně 30 let

Tepelně technické vlastnosti
•    součinitel prostupu tepla k = 5,9 W/m2K
•    u izolačních dvojskel k = 3,5 W/m2K
•    index vzduchové neprozvučnosti Rw=10 dB
•    u izolačních dvojskel Rw = 23 dB

 

 

 

 

 

hinikové plotyzabradlihliníkové zábradlíbytové domynerezové sítěfe konstrukce