Společnost N.A.D. New Aluminum Design s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

Hliníkové a skleněné zábradlí pro rodinné, bytové a panelové domy, hliníkové brány a ploty, pergoly, stříšky, hliníkové a FE konstrukce, nerezové sitě, bezpečnostní a ochranné prvky.

Provádění staveb

Kompletní stavby a rekonstrukce na klíč


Firma se po pár letech prací na rekonstrukcích malých staveb, začala realizovat ve výstavbě na klíč v oboru pozemního stavitelství, a to jak novostavby, tak rekonstrukce. Hlavní předmět její činnosti v tomto oboru tvoří provádění staveb občanských, průmyslových a bytových, včetně zajištění infrastruktury.

Cílem vedení firmy je dosažení dlouhodobé prosperity, rozvoje a stability celé společnosti. Samozřejmostí je zavedení a respektování norem kompatibilních s předpisy EU.

Převážná většina prací je prováděná vlastními kapacitami a v případě nutných kooperací využíváme osvědčené partnery, které jsou řízené našimi pracovníky.Pokud se chystáte k opravě nebo rekonstrukci vašeho domu, neváhejte nás kontaktovat.

 

 
hinikové plotyzabradlihliníkové zábradlíbytové domynerezové sítěfe konstrukce